Korteweg-de Vries Institute for Mathematics

Staff

Results 1 - 20 of 205

  • drs. P.J. (Pieter-Jan) Aartsen RI

    Executive Staff

    Strategy & Information

    P.J.Aartsen@uva.nl | T: 0205252832

    Ga naar deze medewerker
  • drs. E.A.M. (Ernestine) Baake

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    E.A.M.Baake@uva.nl | T: 0205252707

    Ga naar deze medewerker
  • Mr L.J. (Lorenzo) Baars BSc

    Executive Staff

    Finance & Control

    L.J.Baars@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A. (Alexander) Babeliowsky

    Executive Staff

    A.Babeliowsky@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms R.P. (Renee) Bakkerus

    Executive Staff

    Bestuursondersteuning

    R.P.Bakkerus@uva.nl | T: 0205253501

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E. (Else) van Ballegooijen

    Executive Staff

    Personnel and Salary Administration

    E.vanBallegooijen@uva.nl | T: 0621155774

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.A.G.C. (Elaine) Bastiaenen

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    h.a.g.c.bastiaenen2@uva.nl | T: 0621981011

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F.C. (Fred) Beijen

    Executive Staff

    Faculty of Humanities

    F.C.Beijen@uva.nl | T: 0205253153

    Ga naar deze medewerker
  • Mr W.F.M. (Frank) Benneker

    Executive Staff

    ICT- en Informatievoorziening

    W.F.M.Benneker@uva.nl | T: 0205254914

    Ga naar deze medewerker
  • Ms T.L. (Tamara) van den Berg MA

    Executive Staff

    T.L.vandenBerg@uva.nl | T: 0205253726

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M.E.J. (Marieke) van den Bergh

    Executive Staff

    M.E.J.vandenBergh@uva.nl | T: 0205252836

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.S. (Miriam) Bergsma

    Executive Staff

    ICT Services

    M.S.Bergsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms J.C.A.M. (Anke) Bertens

    Executive Staff

    Documentary Information Service

    J.C.A.M.Bertens@uva.nl | T: 0205252776

    Ga naar deze medewerker
  • Ms G.F. (Gaby) Bierlee

    Executive Staff

    G.Bierlee@uva.nl | T: 0205252752

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Y. (Yvonne) Bitter

    Executive Staff

    P&O Advies

    Y.Bitter@uva.nl | T: 0621158108

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.G. (Elsbeth) Boeker

    Executive Staff

    P&O Advies

    E.G.Boeker@uva.nl | T: 06 2115 6530

    Ga naar deze medewerker
  • drs. F.D. (Erik) Boels

    Executive Staff

    Finance & Control

    F.D.Boels@uva.nl | T: 0205252042

    Ga naar deze medewerker
  • Mr P.C. (Peter) Boelsma MSc

    Executive Staff

    Bestuursondersteuning

    P.C.Boelsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.M.F. (Hélène) Boeren

    Executive Staff

    Bureau van de Rector Magnificus

    H.M.F.Boeren@uva.nl | T: 0205252754

    Ga naar deze medewerker
  • Prof. D.C. (Dymph) van den Boom

    Executive Staff

    Ga naar deze medewerker