Korteweg-de Vries Institute for Mathematics

Staff

Results 1 - 20 of 1869

  • Mr J. (Jelle) Aalbers MSc

    Faculty of Science

    IHEF

    J.Aalbers@uva.nl | T: 0205257315

    Ga naar deze medewerker
  • ing. T. (Tom) Aalbers

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    T.Aalbers@uva.nl | T: 0205256641

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. M.C.G. (Maurice) Aalders

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    M.C.G.Aalders@uva.nl | T: 0205257656

    Ga naar deze medewerker
  • Mr L. (Lars) Aalsma MSc

    Faculty of Science

    ITF

    L.Aalsma@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • ing. P.J. (Petra) Aarnoutse

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    P.J.Aarnoutse@uva.nl | T: 0205256659

    Ga naar deze medewerker
  • Mr W. (Willem) van Aartsen

    Faculty of Science

    W.vanAartsen@uva.nl | T: 0205255106

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.R. (Maralinde) Abbink MSc

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    M.R.Abbink@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. A.W. (Toon) Abcouwer

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    A.W.Abcouwer@uva.nl | T: 0205257597

    Ga naar deze medewerker
  • dr. ir. A.M. (Ahmed) Abd-el-Haliem

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    A.M.Abd-el-Haliem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. N. (Noor) Abdulhussain

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    n.abdulhussain@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr A. (Abhishek) Abhishek MSc

    Faculty of Science

    Korteweg-de Vries Instituut

    Abhishek@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. W.R. (Wishwas) Abhyankar

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    w.r.abhyankar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms Z. (Zohar) Abiri BSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    Z.Abiri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Samira) Abnar MSc

    Faculty of Science

    ILLC

    S.Abnar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Joren) Achterberg MSc

    Faculty of Science

    Inst.voor Interdisciplinaire Studies

    J.Achterberg@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms T. (Theodora) Adamopoulou MSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    T.Adamopoulou@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. W. (Wim) Admiraal

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    W.Admiraal@uva.nl | T: 0205257672

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. P.W. (Pieter) Adriaans

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    P.W.Adriaans@uva.nl | T: 0205257597

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. H. (Hamideh) Afsarmanesh

    Faculty of Science

    Informatics Institute

    H.Afsarmanesh@uva.nl | T: 0205257512

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.B. (Safarina) Ahmad MSc

    Faculty of Science

    Swammerdam Institute for Life Sciences

    S.B.Ahmad@uva.nl

    Ga naar deze medewerker