Korteweg-de Vries Institute for Mathematics

Staff

Results 7681 - 7700 of 7977

  • Ms M.C. (Marleen) van Winden

    Executive Staff

    M.C.vanWinden@uva.nl | T: 0205256192

    Ga naar deze medewerker
  • Ms I.S. (Ilona) Wink

    Facility Services

    I.S.Wink@uva.nl | T: 0646887230

    Ga naar deze medewerker
  • drs. M. (Marloes) van der Winkel

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    m.vanderwinkel@uva.nl | T: 0205254150

    Ga naar deze medewerker
  • dr. R.G.F. (Radboud) Winkels

    Faculty of Law

    R.G.F.Winkels@uva.nl | T: 0205253485

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K. (Kim) van Winsen

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    OBP Groep Onderwijsbureau Sociale Wetenschappen

    K.vanWinsen@uva.nl | T: 0205251479

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. J.W. (Jaap) Winter

    Faculty of Law

    Dep. Private Law A

    J.W.Winter@uva.nl | T: 0205253519

    Ga naar deze medewerker
  • mr. E. (Eva) Winters

    Faculty of Law

    Constitutional and Administrative Law

    E.Winters@uva.nl | T: 0205253803

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.M. (Ria) Winters

    Library of the UvA

    Board and Staff UB

    R.Winters@uva.nl | T: 0205255079

    Ga naar deze medewerker
  • Ms H.J.M. (Diny) Winthagen

    Library of the UvA

    Sector Special Collections

    H.J.M.Winthagen@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. M.J. (Michael) Wintle

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Europese studies

    M.J.Wintle@uva.nl | T: 0205252039

    Ga naar deze medewerker
  • mr. drs. J.J.C.M. (Jacques) Wirken

    Faculty of Law

    Encyclopedia

    J.J.C.M.Wirken@uva.nl | T: 0205253473

    Ga naar deze medewerker
  • dr. M.W. (Michael) Wise

    Faculty of Science

    Anton Pannekoek Institute of Astronomy

    M.Wise@uva.nl | T: 0205258389

    Ga naar deze medewerker
  • mr. C. (Ciska) Wisman

    Faculty of Law

    Tax Law

    C.Wisman@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. D. (Daniel) Wismeyer

    d.wismeijer@acta.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr T.H. (Thomas) van Wissen

    ICT Services

    T.H.vanWissen@uva.nl | T: 0205257756

    Ga naar deze medewerker
  • Ms K.R. (Kersti) Wissenbach MSc

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Media & Cultuur

    K.R.Wissenbach@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S.F. (Sterre) Wissing

    Administration Centre

    Ontwikkeling en Communicatie

    S.F.Wissing@uva.nl | T: 0205256088

    Ga naar deze medewerker
  • dr. I.B. (Inge) Wissink

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Programme group: Forensic Child and Youth Care

    I.B.Wissink@uva.nl | T: 0655402888

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J.M. (Jorran) de Wit MSc

    Faculty of Science

    ITF

    j.m.dewit@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms M.H. (Marij) de Wit MA

    Executive Staff

    M.H.deWit@uva.nl | T: 0205254576

    Ga naar deze medewerker