Korteweg-de Vries Institute for Mathematics

Staff

Results 41 - 60 of 8182

  • Ms Z. (Zohar) Abiri BSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    Z.Abiri@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Samira) Abnar MSc

    Faculty of Science

    ILLC

    S.Abnar@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. E.O. (Enoch) Aboh

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Taalwetenschap

    E.O.Aboh@uva.nl | T: 0205253875

    Ga naar deze medewerker
  • Ms L. (Leila) Abouyaala

    Faculty of Social and Behavioural Sciences

    Dep. Political Science

    L.Abouyaala@uva.nl | T: 0205258838

    Ga naar deze medewerker
  • Mr L.M.R. (Lyxander) Abrahams BSc

    ICT Services

    l.m.r.abrahams@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms S. (Samira) Absalah MSc

    Faculty of Science

    Institute for Biodiversity and Ecosystem Dynamics

    s.absalah@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. N. (Nesrien) Abu Ghazaleh

    Faculty of Economics and Business

    Sectie Leadership & Management

    N.AbuGhazaleh@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. Y. (Youssef) Achahbar

    Faculty of Humanities

    Y.Achahbar@uva.nl | T: 0205253093

    Ga naar deze medewerker
  • drs. T. (Dora) Achourioti

    Amsterdam University College

    T.Achourioti@uva.nl | T: 0205258739

    Ga naar deze medewerker
  • Mr J. (Joren) Achterberg MSc

    Faculty of Law

    Amsterdam College of Law

    J.Achterberg@uva.nl | T: 0205253959

    Ga naar deze medewerker
  • Ms N. (Nergiz) Aciksöz Senem MA

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Critical Cultural Theory

    N.AciksozSenem@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms E.G. (Nora) Ackema

    AMC Occupational Health and Safety Service

    AMVD

    E.G.Ackema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. ir. M.T. (Mariette) Ackermans

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    m.t.ackermans@amc.uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Mr S.V. (Sam) Adam Day

    Faculty of Science

    College of Science

    s.v.adamday@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • Ms T. (Theodora) Adamopoulou MSc

    Faculty of Science

    Van 't Hoff Institute for Molecular Sciences

    T.Adamopoulou@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • ing. E.J.H. (Edwin) Adang

    Facility Services

    e.j.h.adang@uva.nl | T: 0620014469

    Ga naar deze medewerker
  • Mr R.H. (Ruud) Addicks

    ICT Services

    R.H.Addicks@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • dr. S.M. (Suzanne) Adema

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Griekse en Latijnse talen en culturen

    S.M.Adema@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • prof. dr. N.D. (Nanci) Adler

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Geschiedenis

    n.d.adler@uva.nl

    Ga naar deze medewerker
  • drs. L.R.E. (Lucia) Admiraal

    Faculty of Humanities

    Capaciteitsgroep Religiestudies

    L.R.E.Admiraal@uva.nl | T: 0205257124

    Ga naar deze medewerker